YUVARLAK HAVA KANALLARI

YUVARLAK HAVA KANALLARI Gümüş Mekanik Isıtma Soğutma Havalandırma San.Tic.Ltd.Şti. 2014 yılında İstanbul Anadolu yakasında Hava kanalı üretmek üzere kurulmuştur.İlk etapta yalnızca dikdörtgen prizmatik kanal üretirken,bugün Oval (Elips) kanal,kendinden flanşlı dkp kanal,spiral kenetli yuvarlak kanal üretimini de kendi bünyesinde kendi makinalarıyla bir arada üreten Türkiyedeki tek firmadır.Tüm çeşitlerin bir arada olması müşterilere çok ciddi avantajlar sağlamaktadır. Oval Kanal imalatımız tüm hızıyla devam etmektedir. Tüm kanal çeşitlerini bir arada bulabileceğiniz hizmet noktanız İstanbul Anadolu yakası İstanbul Park (Formula 1 pisti) yolu üzerindedir. Siparişlerinizi bize whatsapp yoluyla 0 (537) 526 65 29 iletebilirsiniz. Yuvarlak Kanal uygulamalarında Gümüş Mekanik Isıtma Soğutma Havalandırma Kanallarını tercih eden Defans Mühendislik Bayram beye teşekkür ederiz.

Tüm hava kanalı çeşitlerini kendi bünyesinde kendi makinalarıyla bir arada üreten Türkiye’nin tek fabrikası Gümüş Mekanik Isıtma Soğutma Havalandırma. İstanbul Anadolu yakasından Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Değerli siparişleriniz için whatsapp sipariş hattımız:0537 526 65 29.

A city Avm Ankara Defacto mağazasında Gümüş Mekanik Isıtma Soğutma Havalandırma Kanallarını tercih eden müşterimiz İcon Mühendislik Emrah bey ve Furkan Coşkun beylere teşekkür ederiz. Tüm hava kanalı çeşitlerinin bir Arada üretildiği Türkiye de ki tek fabrika olduğumuzu gururla söylüyoruz. Değerli siparişlerinizi bekler,Hayırlı işler dileriz. Whatsapp Sipariş Hattımız: 0 (537) 526 65 29

Optimum Avm Ankara Defacto mağazasında Gümüş Mekanik Isıtma soğutma Havalandırma Kanallarını tercih eden müşterimiz icon mühendislik Emrah bey ve Furkan Coşkun beye teşekkür ederiz. Tüm hava kanalı çeşitlerinin bir arada üretildiği Türkiye deki tek fabrika. Değerli siparişlerinizi bekler,Hayırlı işler dileriz.

Yuvarlak Kanal uygulamalarında Gümüş Mekanik Isıtma Soğutma Havalandırma Kanallarını tercih eden Defans Mühendislik Bayram beye teşekkür ederiz. Tüm kanal çeşitlerini bir arada üretebilen Türkiye’nin tek fabrikası Bemko klima Oval Kanal uygulamasında Gümüş Mekanik Isıtma Soğutma Havalandırma Kanallarını tercih etti. Kendilerine teşekkür ederiz. Derneğimiz gençlik kolları tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen ve sponsorlarından olduğumuz Şehit Astsubay Arif Özer Futbol Turnuvası Açılışına,Katılım gösteren Sayın Eyüp Belediye Başkan Yardımcısı Ali rıza Yavuz,Güdef Başkanı ve Eyüp Belediyesi Zabıta Müdürü Vahit Olgun beyefendiye çok teşekkür eder,Turnuvamızın hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederiz.